מכונאות רכב כללית

 

מחלקת מכונאות רכב בגירים 2000 כוללת:

 
 
מכונאות רכב
 
 
 
  • טיפולים לכלל סוגי הרכבים במחירים אטרקטיביים.
  • חיסכון של עד 30% ממחירי המוסכים המרכזיים.
  • בדיקת מערכת בלמים תיקון והחלפה במידת הצורך של מערכת הבלמים ומתן אישורים לתקינות בלמים למכון הטסט לאחר בדיקה.
  • מחירים מיוחדים בטיפולי אחזקת הרכב והסדרים שונים לעסקים בעלי מס' רכבים תוך התחייבות למחירים טובים מהמתחרים בכל תחומי מכונאות רכב.
  • שירות מהיר ואמין , אופציה לשירותי שינוע כלי הרכב.
 
 
 
 
 

מהי מכונאות רכב

 
מוסכים רבים , כיום, מספקים שורה ארוכה של שירותי רכב עבור רכבים מכל סוג, אף על פי שישנם מוסכים אשר מתמחים ברכבים מסוג או מחברה מסוימת, וכן כאלה המתמחים בביצוע טיפולים מסוגים מסוימים. עם זאת, אין ספק כי טיפולי מכונאות רכב הם לב ליבה של פעילות מוסכים ותפקידם. היבטי המכונאות של הרכב, הם אשר מופקדים על תפקודו המכאני.
אחזקה נאותה ותיקון של חלקי הרכב מבחינת מכונאות חיוניים, לא רק לשמירה על תקינותו, אלא גם לשמירה על ביטחון הנוסעים ועל בטיחותם של כל האנשים על הכביש. כך, למשל, במסגרת טיפולים של הרכב, נכללות בדיקות של מערכת הבלמים. במקרה הצורך, מתקנים את הבלמים, או אפילו מחליפים אותם לחלוטין. למותר לציין כי נסיעה עם בלמים לא תקינים היא סכנת נפשות.
בנוסף, טיפולים קבועים של הרכב וטיפול לגירים אוטומטיים, מסייעים בשמירה על תפקוד אופטימלי של מערכות הרכב. תפקוד זה חיוני גם לצורך ניצול טוב של הדלק. בכך טיפולים אלה מסייעים לבעל הרכב, הן מבחינת חיסכון בכסף והן בשמירה על איכות הסביבה, שכן רכב שאינו מתוחזק כהלכה, הוא פעמים רבות גם רכב מזהם.

 

מכונאות רכב היום

 
 
אם בעבר רכבים היו פשוטים בסך הכול, הרי שכיום מערכות הרכב השונות מורכבות בהרבה. לפיכך, היום, יותר מתמיד, חשוב לבצע טיפולים מכנים לרכב רק במוסך מורשה. פעמים רבות, לא זאת בלבד שטיפולים מסוג זה דורשים ידע מתאים, אלא שהם אף דורשים ציוד מתקדם, אשר מאפשר לטפל במערכות השונות מבלי להסב להן נזקים מיותרים.
לכן, כדי לספק את השירות הטוב והמקיף ביותר ללקוחותיו, צריכים מוסכים להשקיע ללא הרף במחלקות המכונאות שברשותם. לשם כך, אנשי מכונאות רכב צריכים לעבור השתלמויות, הכשרות ועדכונים, אשר יאפשרו להם להתעדכן בכל השינויים והחידושים בתחום. כמו כן, נדרשים מוסכים להקפיד ולהצטייד במכשור המתקדם אשר דרוש כדי לספק מענה איכותי והולם למערכות הרכב המתקדמות.

 

זקוקים לשירותי מכונאות רכב

 
בין אם הבלמים חורקים, תיבת ההילוכים עושה בעיות, או כל בעיית מכונאות אחרת מתגלה, צוות אנשי המקצוע של מוסך בחולון גירים 2000 תיבות הילוכים אוטומטיים בע"מ עומדים לרשותכם לכל אורך הדרך, ומעמידים לשירותכם את המלה אחרונה בתחום הרכב. פנו אלינו ללא היסוס, והצטרפו למשפחת לקוחותינו המרוצים, אשר מלווים אותנו כבר שנים.