מוסך בחולון- מכונאות כללית בשבילך

 
 


כל הפתרונות לרכב במקום אחד מקצועי, אמין וידידותי – מוסך 2000- מכונאות כללית ותיקוני גירים.
 

מוסך בחולון - קצת עלינו

 
מוסך 2000 הוא מוסך מורשה המתמחה במכונאות רכב כללית, שיפוץ גירים אוטומטיים, חשמל רכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת ועוד. המוסך מספק שירות מקצועי ואמין לשמירה על בטיחות ותקינות הרכב בעזרת טיפול מהיר, שימוש בציוד מתקדם וחלפים איכותיים בלבד.


 
 
תיקון מנוע
 

כל שירותי המוסך תחת קורת גג אחת

 
אנו מספקים שירותי מכונאות מקיפים וטיפולים תקופתיים, וזמינים לטפל בתקלות ומכירים רכבים למבחני רישוי. לרשותנו מחלקת שיפוצים של גירים אוטומטיים לכלל סוגי הרכבים מהמתקדמות והאיכותיות בישראל. המחלקה נותנת מענה ללקוחות פרטיים, חברות ומוסכים בכל נשוא תיקוני גירים אוטומטיים ואבחון תקלות בהם. ניתן ליהנות אצלנו מצוות האמון על שירות אדיב, מקצועי ומהיר, תוך מתן הסברים והדרכה כיצד לשמור על תקינות הרכב ושוויו לאורך זמן.

 
מוסך בחולון
 

מוסך בחולון - למה כדאי לכם להביא את הרכב שלכם אלינו?

 
אנחנו מתחייבים לתת לכל לקוח את השירות המהיר והיעיל שנחוץ לו, עם אנשי מקצוע מיומנים ועם שימוש בחלפים איכותיים שמבטיחים את תקינות הרכב לאורך זמן. ציוד הבדיקה והעבודה שלנו הם מהמתקדמים ביותר שיש בשוק, כך שכל רכב מקבל את האבחון המדויק ואת הטיפול האיכותי ביותר – בכדי שאתם תוכלו להיות בטוחים בחווית הנסיעה שלכם כשאתם עולים על ההגה, אחרי שהרכב שלכם יוצא מהמוסך.

 
גירים
 

מוסך 2000 מתחייבים לעבודה המקצועית ביותר

 
 
כשאתם מכניסים את הרכב שלכם למוסך, אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר מכל בחינה. אם אתם מחפשים מוסך בחולון, אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון – כי אצלנו במוסך מורשה גירים 2000 מחויבים לכל לקוח ולכל רכב, ויודעים לתת לכם מענה עבור צרכים שונים ומגוונים הנוגעים לרכב שלכם, והכל ברמה הגבוהה ביותר.

*בנוסף במוסך ניתן לבצע טיפול 10.000


 
המיקום שלנו
 
 
 
 
 
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר
ונשמח לענות על כל שאלה.