טיפול בגיר רובוטי של רכבי פורד פוקוס

 
אם גם לכם גיר רובוטי פורד פוקוס עושה בעיות, אתם לא לבד. הגיר הרובוטי אמנם נהדר ושימושי ביותר אך הוא עושה בעיות רבות ללקוחות מכל רחבי העולם, וגם בישראל. איזה טיפול הגיר יכול לקבל כדי לפעול בצורה בטוחה ונוחה? במאמר זה נספר לכם על כל מה שאתם צריכים לדעת.

 

אחד הרכבים הפופולריים בישראל

 
פורד פוקוס הוא אחד הרכבים הנמכרים ביותר בארץ וגם בעולם הוא פופולרי מאוד. זהו דגם נהדר לכל המשפחה ואפשר לראות את הפופולריות שלו גם בקרב חברות ליסינג שבהן הוא מככב. עם זאת, הגדיר הרובוטי של פורד פוקוס מככב אך במובן שלילי כאשר יש לו בעיות רבות שמטרידות אנשים רבים בכל רחבי העולם, וכך אלפי לקוחות, כשלושים אלף בישראל, סובלים ממנו מאוד.

 

מה בדיוק הבעיה?

 
הבעיה מתרחשת אחרי כמה מאות קילומטרים שהרכב צבר בקילומטראז' כאשר גיר הרובוטי יוצר ויברציות מטרידות, יש לומר גם מלחיצות או מפחידות, כאשר לעתים הרכב משתנק, נדמה כאילו הוא 'לא סוחב', קרי מתאמץ יותר מידי וכולה. התקלות נפתרות רק אחרי שמכבים את המנוע ומדליקים אותו מחדש, פעולה מעצבנת במיוחד שלא הולמת את הדרישות של אף צרכן בעולם בקניית רכב. עוד אחת מהבעיות המעצבנות היא שהרכב לא זז למרות שהוא על DRIVE.


 

כיצד ניתן לטפל?

 
במקרה שאתם מרגישים תקלה בגיר או ירידה באיכות הנסיעה כדאי שתפנו למוסך או למכון גירים שמתמחה בבעיות מסוג זה שמכיר ויודע לטפל ברכבי פורד פוקוס. גיר רובוטי ידוע בתקלות הרבות שלו וכלן יש לטפל בתקלה בהקדם. אי טיפול בתקלה בגיר הרובוטי עלול לגרום לאי שליטה בתיבת ההילוכים ואף לסכנות רבות. הטיפול המוכר הוא ביצוע עדכון למחשב הרכב כאשר הוא זה שאחראי על הגיר הרובוטי. גיר רובוטי פורד פוקוס כמו כל גיר רובוטי אחר מתחבר למחשב הרכב ומבצע את העברת ההילוכים באופן חלק ומתקדם אם כי בעיה במחשב הרכב תגרור בעיה בהילוכים וזה החיסרון. העדכון נמשך כשעה בודדת.
 

כדי שהתקלות בגיר הרובוטי של פורד פוקוס לא יטרידו אתכם יותר,
כל מה שצריך לעשות הוא לפנות אלינו ואנו במוסך 2000 בחולון כבר נעניק לכם את השירות הטוב ביותר.
פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לשירות מקצועי, אמין ואדיב, ובמחירים הכי משתלמים!
 

לתיאום בדיקת גיר רובוטי של פורד פוקוס או טיפול חייגו