חשיבותו של מוסך מורשה

 

מחפשים אחר מוסך מקצועי ומורשה שיודע לטפל ברכבים המסחריים של פיאג'ו? נמאס לכם לעבוד מול חאפרים שגובים מחיר מופרז? אין לכם מה לחפש במקום אחר: היכנסו עוד היום אל מוסך גירים 2000 תיבות הילוכים אוטומטיות בע"מ!

 
מוסך בעל רישיון פעילות רשמי מטעם יצרנית הרכב פיאג'ו מספק שירות ללקוחות, אשר לא מעוניינים להתפשר על ניסיון ומקצועיות. מוסך מורשה מציע יתרונות ייחודיים ומתאים במיוחד לבעלי רכבים מסחריים. עבור רוב הלקוחות, רכבי פיאג'ו משמשים לעבודה ולפרנסה, ולכן לא ניתן לקחת סיכונים בנושא הטיפול בהם. רכבי פיאג'ו צריכים להיות מטופלים במוסך המכיר היטב את התחום, את דרישות היצרן ואת צרכי הלקוחות.

מוסך מורשה המטפל בפיאג'ו פועל ישירות מול גורמים בינלאומיים. מלבד חלקי החילוף, אנחנו במוסך גירים 2000 תיבות הילוכים אוטומטיות בע"מ עוברים הסמכה תקופתית על כל דגמי פיאג'ו. אתם יכולים להיכנס אל המוסך ולקבל הצעת מחיר, להתייעץ עם אחד המומחים שלנו או להשאיר את הרכב לטיפול תקופתי משתלם וחסכוני.
 

החשיבות של מוסך מורשה

 
 
חשיבות מוסך מורשה
 
 
 
האחריות, המקצוענות והחלקים המקוריים הם רק חלק מהיתרונות של טיפול במוסך מורשה פיאג'ו לעומת מוסך רגיל. החשיבות של המוסך שלנו באה לידי ביטוי בין היתר בשירותים ייחודיים כגון:

  • תיקוני פח
  • תיקוני חשמל
  • תיקונים מכאניים
  • דיאגנוסטיקה
  • העברת טסטים שנתיים
 
 
 
 
אצלנו במוסך בחולון מנצלים עשרות שנים של ניסיון על מנת לטפל בצורה מקיפה ברכבי פיאג'ו. בין אם אתם נהגים פרטיים או שכירים מטעם חברה המשתמשת ברכבי פיאג'ו, המוסך שלנו הוא המקום בו הכי כדאי לבצע טיפולים ותיקונים.
 
אל תתנו למוסך נטול רישיון, הרשאה והסמכה לטפל ברכב שלכם
התקשרו עכשיו ונשמח לתאם עבורכם פגישת ייעוץ ראשונית ובלתי מחייבת.