על חשיבותו של גיר לרכב

 
 
גיר הרכב
 
 
 
אחד מהפרמטרים החשובים ביותר לבטיחות הרכב שבו אתם נוהגים הוא תקינות הגיר (תיבת הילוכים). אם הגיר לא עובד כהלכה, לא רק שהנהיגה ברכב תהיה פחות נעימה, היא גם תסכן אתכם ואת יתר הנוסעים ברכב. אנו במוסך 2000 תיבות הילוכים אוטומטיים בע"מ מקדישים את מרב המאמצים ומיטב המשאבים כדי שאתם תוכלו ליהנות מגיר תקין, שלא יקשה על נהיגתכם ושלא יסכן את חייכם.
 
 
 
 

כל מה שנחוץ לגירים לרכב

 
מוסך 2000 תיבות הילוכים אוטומטיים בע"מ מעמיד לרשותכם למעלה מ- 10 שנות ניסיון במתן שירות לגירים אוטומטיים לכל סוגי הרכבים. אצלנו תוכלו לקבל את השירות המקצועי, האמין והטוב ביותר עבור גיר הרכב שלכם:

  • יבוא ושיווק גירים אוטומטיים
  • תיקון כל סוגי הגירים לרכב
  • שיפוץ גירים אוטומטיים ישנים

הודות לצוות העובדים המקצועי והמנוסה שלנו, כמו גם להקפדה על עבודה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר, אין אתגר מקצועי שלא נוכל לעמוד בו. אנו נאבחן כל בעיה או תקלה בגיר האוטומטי שלכם, ונעניק לכם את הטיפול המקצועי, האמין והאיכותי ביותר.
 

גירים 2000 מוסך בחולון תמיד לשירותכם

 
אם גם אתם זקוקים לתיקון, לשיפוץ או להחלפת הגיר ברכב שלכם – הגעתם לכתובת הנכונה. מוסך גירים2000 תיבות הילוכים אוטומטיים בע"מ ישמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי לגבי אופן הטיפול הדרוש לגיר שלכם, ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר.
אנו מקפידים לעבוד עם גירים אוטומטיים מתוצרת החברות הטובות והמובילות בעולם, ובהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות. הודות לכך, כל לקוחותינו נהנים מאחריות מלאה על כל שיפוץ גיר וגם מאפשרות להארכת האחריות.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים
של מוסך 2000 תיבות הילוכים אוטומטיים בע"מ.
צרו עימנו קשר ונשמח לראותכם בין לקוחותינו.