גירים אוטומטיים

 
 
גיר אוטומטי
 
 
 
גירים אוטומטיים נמנים על אחת ההתפתחויות החשובות ביותר בטכנולוגיית הרכב. למעשה, גירים מסוג זה מפשטים בצורה משמעותית את תפעול הרכב. מכונית המצוידת בגיר אוטומטי אינה מצריכה מהנהג יותר מלחיצה על דוושת הגז או הברקס, מה שמאפשר לנהג להעניק יותר תשומת לב לתנאי הדרך.

 
 
 
 
 

גירים אוטומטיים בהקשר החברתי

 
הבחירה בין גירים אוטומטיים לתיבת הילוכים רגילה הרבה פעמים נובעת מהקשרים חברתיים ולא רק מהקשרי נוחות. כך למשל, במערב אירופה רוב המכוניות מצוידות בגיר רגיל, ורק אנשים המוגבלים מבחינה מוטורית משתמשים בתיבת הילוכים אוטומטית. לעומת אירופה, בארה"ב נדיר למצוא מישהו שינהג על רכב המצויד בתיבת הילוכים רגילה. ארה"ב היא בהחלט ממלכת הגירים האוטומטיים. השאיפה של יצרני המכוניות האמריקאיות, כמו גם זו של הצרכנים, היא להקל עד כמה שניתן על תהליך הנהיגה, וגירים אוטומטיים מספקים מענה מצוין לשאיפה הזו.
 

על גירים אוטומטיים ותרבות הנהיגה בארץ

 
מדינת ישראל כידוע קרובה מאוד לארה"ב בפרמטרים תרבותיים רבים. לכך חשוב להוסיף את הנהיגה הלא פשוטה איתה צריכים להתמודד נהגי הארץ. התוצאה המשותפת היא העדפה ברורה של גירים אוטומטיים על פני הגירים הידניים. הנהג הישראלי זקוק לכל תשומת הלב שיכול לגייס על הכביש, ואין לו את הפנאי להתעסק עם

תיבת הילוכים רגילה. לעיתים, גם אנשים המעדיפים דווקא לנהוג ברכב רגיל קונים בכל זאת רכב עם תיבת הילוכים אוטומטים כיוון שבמידה וירצו למכור את הרכב, המשימה תהיה קשה מאוד אם גיר ההילוכים יהיה ידני.
 

מוסך גירים 2000 תיבות הילוכים אוטומטיים בע"מ ­– הפתרון לכל בעיות הגיר

 
החברה מספקת מגוון רחב של שירותים לגירים אוטומטיים. היא מייבאת גירים מתוצרת מיטב היצרניות בעולם, ובנוסף משפצת ומתקנת תיבות הילוכים. החברה מספקת אחריות מלאה על כל מוצריה ועבודותיה, ובכך מעניקה לכם את השקט הנפשי באשר למוצר שאתם מקבלים. גיר הוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב שלכם, ולכן חשוב לתת לו את הכבוד הראוי.

לפרטים נוספים: היכנסו
 

אתם מוזמנים אלינו למוסך גירים 2000
למתן הטיפול הטוב ביותר לגיר האוטומטי שלכם.