איך למנוע שחיקה של גיר

 

גיר הרכב, לא סתם ציוד

 
גיר הרכב, או בשמו המוכר יותר בארץ, תיבת ההילוכים, הוא המערכת המתווכת בין מנוע הרכב לגלגלים, והיא זו למעשה שמאפשרת את הנסיעה עצמה. גיר הרכב קיים בשתי תצורות- ידנית, אשר בה על הנהג להחליף את ההילוכים בהתאם למהירות ותנאי הנסיעה, ואוטומטית, הנפוצה יותר בימינו, בה מערכת אוטומטית עושה את תהליך שינוי ההילוך באופן עצמאי, בעת הצורך. גירים, אוטומטיים או ידניים, הם אחד הפרמטרים החשובים והמכריעים ביותר בבטיחות הרכב, וגם הם ככל מוצר חשמלי, חשופים לבלאי ושחיקה טבעיים או שאינם טבעיים, וחשוב לדעת ולהתחשב בכך כאשר מטפלים ברכב.
 

בדיקות תקופתיות לגיר הרכב שלכם

 
בדיקה תקופתית לתקינות גירים היא בדיקה חיונית וחשובה מעין כמותה. בין אם ב'טיפול 10,000' או בטיפול שאינו שגרתי, יש לשים לב שמכונאי הרכב שלכם בודק גם את טיבה של תיבת ההילוכים. בעין שאינה מקצועית, ואפילו בעין מקצועית אך בסיטואציות יום יומיות, לא תמיד נשים לב לגיר שעבר בלאי או שחיקה. לכן, בדיקה תקופתית אחת לכמה חודשים,ותחזוקה רציפה, הן בעלות חשיבות מכרעת במניעת השחיקה של גיר הרכב שלכם.
 
 
תיבת הילוכים רובוטית
 
 
 

תחזוקה נאותה של תיבת ההילוכים

 
בדיקה תקופתית, שגרתית ככל שתהיה, חייבת להיות מלווה בתחזוקה נאותה, מקצועית ואמינה. תחזוקה נאותה נמדדת במקצועיות המוסך בו אתם מפקידים את רכבכם, בידע של בעלי המקצוע במוסך, אודות טיפול בגיר הספציפי שלכם, ובאיכות חומרי התחזוקה. זכרו, לבדיקה שגרתית חשיבות רבה,אבל תחזוקה נאותה היא הכרח של ממש.
 
 
 
 

גירים 2000 - התשובה הנכונה למי שאכפת לו מרכבו ומבטיחותו

 
גירים 2000, הוא מכון המטפל בין היתר בשיפוץ ותחזוקה של תיבות הילוכים אוטומטיות. בגלל העובדה שזהו אחד מתוך נדבכים רבים בהם מתמצא המכון, גירים 2000 מספקת פתרון מהימן, איכותי ומקצועי למי שבטיחותו חשובה לו. המוסך מכון מורשה בו עובדים בעלי מקצוע מוסמכים, שיקנו לכם את מלוא הביטחון להפקיד בידיהם את המכונה, שכבר מזמן הפכה למוצר בסיס בחיי היום יום בחברה המודרנית, הרכב שלנו.
 

לתיאום בדיקת גירים או טיפול חייגו